Betekenis van de tatoeage bij konijnen

Oornummer / tatoeage konijn

Alle verenigingen in Nederland hebben dus een bepaalde (soms logische) lettercombinatie.
Hieronder een lijst lettercombinaties en de naam van de vereniging .
(De lijst is afkomstig van http://www.raskonijnenfokkers.nl/forum/Maart 2016)

AB=G-01 A&O Aalten en omstreken / Gelderland & Flevoland
AC=D-01 A.K.C. Assen /Drenthe
AE=B-02 Vios Andel /Noord-Brabant
AF=U-01 A.K.V. Amersfoort /Utrecht
AG=H-15 Het Raskonijn Den haag en Omstreken /Zuid – Holland
AI=H-21 A.K.P.V. Hendrik Ido Ambacht /Zuid – Holland
AK=G-04 A.K.V. Arnhem / Gelderland & Flevoland
AP=H-60 D.K.V. Dirksland/Zuid – Holland
AQ=-01 Ter Verbetering Axel /Zeeland
AS=D-07 D.K.C. Diever /Drenthe
AT=F-13 Gorredijk en Omstreken /Friesalnd
AU=G-46 Ons Ideaal Nunspeet / Gelderland & Flevoland
AV=N-02 Aves Alkmaar /Noord-Holland
AW=F-25 Wolvega & Omstreken /Friesland
AX =A-13 Loppersum en Omstreken / Groningen
BC=D-03 Sport Veredelt Bargercompascuum /Drenthe
BD=B-07 Bredania Breda /Noord-Brabant
BE=B-04 E.B.K.V. Best /Noord-Brabant
BF=G-10 B.P.K.V.Borculo / Gelderland & Flevoland
BG=D-05 Buinen & Omstreken /Drenthe
BK=G-34 Betuwes Kleindier Vereniging Huissen / Gelderland & Flevoland
BL=L-01 Het Raskonijn Bocholtz /Limburg
BN=U-03 BKV Eemland Baarn /Utrecht
BP=H-04 V.Z.O.D.Bergambacht /Zuid – Holland
BQ=F-03 Bergum en Omstreken /Friesland
BR=L-04 K.P.S.V. Brunssum /Limburg
BS=U-05 B.K.F.V.Bunschoten Spakenburg /Utrecht
BT=H-06 Boskoop en Omstreken /Zuid – Holland
BV=H-27 B.V.W.Krimpen a/d Lek /Zuid – Holland
BW=B-17 De Brabantse Westhoek Fijnaa/Noord-Brabant rt
BZ=G-69 De Batavier Zetten / Gelderland & Flevoland
CB=O-02 B.P.K.V. Borne / Overijssel
CD=O-03 D.K.C. Dedemsvaart / Overijssel
CK=G-13 Het Raskonijn Culemborg / Gelderland & Flevoland
CU=D-08 De Vriendenkring Eelde /Drenthe
CV=D-06 P.K.V. Ons Genoegen Coevorden /Drenthe
CY=H-07 Capelle a/d IJssel en Omstreken /Zuid – Holland
DC=F-09 K.D.S.V.Smallingerland Drachten (opgeheven in 2008) Friesland
DD=G-14 KPV Didamse Dierenvrienden / Gelderland & Flevoland
DE=B-13 O.K.E.. Eindhoven /Noord-Brabant
DF=F-08 Frisia Dokkum & Omstreken /Friesland
DG=G-20 D.K.S.Druten / Gelderland & Flevoland
DH=O-24 N.K.V.Nieuwleusen / Overijssel
DI=O-08 P.K.V.D.Diepenheim / Overijssel
DM=A-20 De Marne Wehe – Den Hoorn / Groningen
DO=G-17 Sportfokkers Doetinchem & Omstreken / Gelderland & Flevoland
DP=B-09 D.P.K.V.Deurne /Noord-Brabant
DS=B-11 Dussen & Omstreken /Noord-Brabant
DT=F-01 De Trije Dorpen Akkrum /Friesland
DU=U-07 De Heuvelrug Driebergen /Utrecht
DW=G-16 Sportfokkersvereniging “Dodewero” Dodewaard / Gelderland & Flevoland
DX=G-15 D.P.K.V.Dinxperlo / Gelderland & Flevoland
EA=N-16 KDS De Eendracht Heemstede /Noord-Holland
EB=U-04 Rijn en Vechtstreek Breukelen /Utrecht
EC=B-12 E.P.C. Eindhoven /Noord-Brabant
EC=D-11 Streven naar Beter Emmercompascuum /Drenthe
ED=G-24 P.K.V. De Sportfokkers Epe / Gelderland & Flevoland
EE=F-10 Echten-Oosterzee & Omstreken /Friesland
EH=N-23 Ons Aller Belang Nieuw- Vennep /Noord-Holland
EK=O-10 E.K.V. Enschede / Overijssel
EL=O-13 Twentse Pluimveefokkers club Enschede / Overijssel
EN=B-05 Pels & Pluim Bladel & Omstreken /Noord-Brabant
ER=O-33 De Eendracht Rijssen / Overijssel
ET=B-49 E.T.K.C. De Vrienschap Tilburg /Noord-Brabant
EU=O-38 Nut & Sport Vroomshoop / Overijssel
EV=G-21 Edese Pluimvee Vereniging / Gelderland & Flevoland
EW=N-15 EWKC & PV Enkhuizen /Noord-Holland
EY=G-25 D.E.S.Ermelo / Gelderland & Flevoland
FA=F-06 Achtkarspelen en Omstreken Buitenpost /Friesland
FD=O-04 K.D.S.V. Stad & Ambt Delden & Omstreken / Overijssel
FJ=F-02 P.K.V. Balk & Omstreken /Friesland
FL=N-01 A.K.P.V. Aalsmeer /Noord-Holland
FM =A-02 Fivelingo Appingedam / Groningen
FN=F-11 Nut & Sport Franeker /Friesland
FO=G-35 ‘t Bontje Kerkdriel / Gelderland & Flevoland
FS=H-20 Fauna Sport Hellevoetsluis /Zuid – Holland
FW=F-12 Trynwâlden en Omstreken Gytsjerk /Friesland
FX=H-19 H.K.V. Heinenoord /Zuid – Holland
FZ=N-35 ZPKVFauna Zaandam /Noord-Holland
GB=G-06 Gallinova Barneveld / Gelderland & Flevoland
GF=G-27 G.K.F. Gendt / Gelderland & Flevoland
GG =A-06 Gruno Groningen / Groningen
GH=O-15 G.K.V. Gramsbergen / Overijssel
GK=L-08 KPV Geleen-Stein en Omstreken /Limburg
GL=B-22 Streven naar Beter Goirle /Noord-Brabant
GM=B-23 Nooit te Goed ‘s gravenmoer /Noord-Brabant
GN=G-26 V.K.G.O.Geldermalsen / Gelderland & Flevoland
GP=O-14 G.P.K.V. Goor / Overijssel
GQ=L-15 De Dierenvriend Margaten /Limburg
GS=G-30 Klein Edelras Groesbeek / Gelderland & Flevoland
GT=B-19 K.S.V. Oost Brabant Gemert /Noord-Brabant
GU=D-18 KV Noorderveld Norg /Drenthe
GY=G-29 G.P.K.V. Groenlo / Gelderland & Flevoland
GZ =A-09 PKV Grijpskerk – Oldehove e.o. / Groningen
HC=O-19 H.K.S.V. Hengelo / Overijssel
HD=N-13 Den Helder en Omstreken /Noord-Holland
HG=H-23 H.K.V. Hoogvliet /Zuid – Holland
HH=L-24 KSV Venray en Omstreken /Limburg
HI=N-18 Sport en Genoegen Huizen /Noord-Holland
HJ=B-24 E.H.K.V. Haarsteeg /Noord-Brabant
HK=N-14 H.K.K.C. Den Helder /Noord-Holland
HL=N-17 G.P.K.V. Hilversum /Noord-Holland
HM=O-17 Pels & Pluim Hardenberg / Overijssel
HN=O-16 Nut & Sport Haaksbergen / Overijssel
HS =A-11 P.K.V. Hoogezand-Sappemeer -/Groningen
HU=U-06 Onze Langoren De Hoef /Utrecht
HW=F-15 It Knyntsje Haulerwijk /Friesland
HX=D-13 Pels & Pluim Havelte /Drenthe
HZ =A-10 V.V.K.Haren /Groningen
IP=G-19 K.D.S. Oostelijk Flevoland Dronten / Gelderland & Flevoland
IW=N-11 Broek in Waterland en Omstreken /Noord-Holland
JA=B-03 Streven naar Beter Asten /Noord-Brabant
JH=F-16 Heerenveen & Omstreken /Friesland
JO=F-17 P.K.V. Jubbega & Omstreken / Friesland
JY=U-09 K.V. Midden Nederland Nieuwegein /Utrecht
KA=H-25 KO-Plu-KO Katwijk /Zuid – Holland
KA=H-38 Nieuwkoop en Omstreken /Zuid – Holland
KB=D-04 Beiler Kleindieren Club /Drenthe
KE=L-23 De Eendracht Venlo /Limburg
KF=H-32 L.P.K.V.Lekkerkerk /Zuid – Holland
KG=U-08 K.P.V. kamerik /Utrecht
KI=G-36 De Weerhaan Kesteren / Gelderland & Flevoland
KK=N-10 Kennemer Pluimvee vereniging /Noord-Holland
KL=H-26 D.E.S. Klaaswaal /Zuid – Holland
KM=D-16 SportfokkersK. en O. /Drenthe
KN=G-47 Nijkerk en Omstreken / Gelderland & Flevoland
KP=H-45 Nut en Sport Poortugaal /Zuid – Holland
KQ=L-19 Ons genoegen Nieuwstad /Limburg
KR=B-41 Helpt Elkander Roosendaal /Noord-Brabant
KS=O-35 P.K.V. Steenwijk & Omstreken / Overijssel
KT=Z-05 Terneuzen en Omstreken /Zeeland
KU=A-19 PKV ‘t Hoogeland Uithuizermeden / Groningen
KV=G-44 Knagend Vooruit Nederhemert / Gelderland & Flevoland
KW=H-56 P.V.Wassenaar en Omstreken /Zuid – Holland
KY=N-34 IJmond en Omstreken IJmuiden /Noord-Holland
LB=G-12 Onze Liefhebberij Brummen / Gelderland & Flevoland
LC=G-40 PEKLO Lochem / Gelderland & Flevoland
LD=B-29 L.P.S.W.V. Liesel /Noord-Brabant
LE=A-12 ‘t Hollandertje Leek /Groningen
LH=H-34 Loosduinen en Omstreken /Zuid – Holland
LI=G-38 L.P.C. Lichtenvoorde / Gelderland & Flevoland
LJ=N-09 KDS De Fokkers Berkhout & Omstreken /Noord-Holland
LK=H-33 P.K.V. Lisse & Omstreken /Zuid – Holland
LM=L-05 K.D.S.V. Bunde en Omstreken /Limburg
LN=H-03 Nieuw Leven Asperen /Zuid – Holland
LO=H-29 V.P.K.L. & O. Leerdam & Asperen /Zuid – Holland
LU =A-03 BéKáVé Bierum /Groningen
LV=H-30 L.P.K.V.Leiden /Zuid – Holland
LW=G-68 Wijchense Kleindier Fokkers / Gelderland & Flevoland
LZ=G-39 L.K.V. Oude Rijn Lobith / Gelderland & Flevoland
MA=B-32 Pels en Pluim Mill /Noord-Brabant
MD=G-71 Kleindierfokkersvereniging Zutphen / Gelderland & Flevoland
ME=G-42 Nut en Sport Meteren / Gelderland & Flevoland
MG=G-43 Millingen en Omstreken / Gelderland & Flevoland
MH=G-33 Heerde en Omstreken / Gelderland & Flevoland
MI=B-20 E.G.P.K.V.Gemonde /Noord-Brabant
MK=B-30 M.K.V. Made /Noord-Brabant
ML=Z-04 Walcheren Middelburg /Zeeland
MM=G-41 Malden en Omstreken / Gelderland & Flevoland
MO=B-31 Nut en Sport Meeuwen /Noord-Brabant
MP=D-17 Nut en Genoegen Meppel /Drenthe
MR=H-35 P.K.V. Altijd Beter Meerkerk /Zuid – Holland
MZ=H-63 Merwezoom Hardingsveld-Giessendam /Zuid – Holland
NA=H-36 D.V.V. Nieuwerbrug /Zuid – Holland
NC=G-48 Nijmeegse Pluimvee Vereniging / Gelderland & Flevoland
ND=O-28 Nut en Sport Oldenzaal / Overijssel
NF=H-40 N.P.K.V. Noordwijk /Zuid – Holland
NI=N-22 B.K.V. Nederhorst den Berg /Noord-Holland
NI=N-24 O.P.K.V. Oostzaan /Noord-Holland
NK=G-23 Sportlust Elspeet / Gelderland & Flevoland
NO=B-33 V.K.P.N.O. Nieuwendijk /Noord-Brabant
NP=G-45 N.P.V.Neede / Gelderland & Flevoland
NT=O-05 Noord Oost Twente Denekamp / Overijssel
NV=L-17 De Sportfokkers Neer /Limburg
NW=F-20 Noordwolde & Omstreken / Friesland
NZ=B-01 De Grensstreek Achtmaal /Noord-Brabant
OA=O-01 APKV Het Oosten Almelo / Overijssel
OB=H-01 Ons Belang Alphen a/d Rijn /Zuid – Holland
OD=H-42 Nut en Genoegen Ouddorp /Zuid – Holland
OE=O-09 Pels & Pluim Emmeloord / Overijssel
OG=B-38 De Konijnenvriend Oud Gastel /Noord-Brabant
OH=L-11 KSV Onder Ons Helden e.o. /Limburg
OJ=F-14 Het Raskonijn Harkema /Friesland
OP=B-35 O.P.K.V. Oosterhout /Noord-Brabant
OQ=G-50 Sport Veredelt Oldebroek / Gelderland & Flevoland
OR=N-05 Ornis Amsterdam /Noord-Holland
OS=O-29 O.K.V. Olst en Omstreken / Overijssel
OT=H-43 van Ongenoegen Vrij Oude Tonge /Zuid – Holland
OU=F-22 Door Vriendschap Sterk Oudega /Friesland
OV=O-30 O.K.P.V.Ommen / Overijssel
OW=B-56 Waalwijk & omstreken /Noord-Brabant
OX=O-06 H.P.K.V. Den Ham / Overijssel
PA=G-03 P.V.A. Apeldoorn / Gelderland & Flevoland
PD=H-08 D.P.K.V. Dordrecht /Zuid – Holland
PF=F-04 Het Noorden Berlikum/ Friesland
PK=O-20 Kampen & Omstreken / Overijssel
PL=-37 Pels en Pluim Laren / Gelderland & Flevoland
PM=A-14 Muntendam en Omstreken /Groningen
PN=O-25 E.N.P.K.V.Nijverdal / Overijssel
PO=G-22 P.K.V. Nut & Sport Eibergen / Gelderland & Flevoland
PP=L-16 Montfort en Omstreken/Limburg
PR=L-21 De Pionier Reuver /Limburg
PS=H-18 De Lekzoom Groot Ammers /Zuid – Holland
PT=D-21 De Sportfokkers Schoonebeek /Drenthe
PU=N-25 Het Raskonijn Purmerend /Noord-Holland
PV=G-53 Ons P.P.V. Putten / Gelderland & Flevoland
QB=H-02 Steeds Hoger Ameide /Zuid – Holland
QH=G-31 Hattem en Omstreken / Gelderland & Flevoland
QR=B-43 Helpt Elkander Rosmalen /Noord-Brabant
RD=H-31 Rijnland Leiden /Zuid – Holland
RL=F-19 Het Raskonijn Leeuwarden / Friesland
RM=G-66 Nut en Sport Wezep / Gelderland & Flevoland
RO=D-19 De Sportfokkers Roden /Drenthe
RP=G-56 Nieuw leven Ruurlo / Gelderland & Flevoland
RP=G-65 Betuwse Sportfokkers Waardenburg / Gelderland & Flevoland
RR=O-31 K.P.S. Nut & Genoegen Raalte / Overijssel
RS=B-42 PSKV Nieuw Leven Roosendaal /Noord-Brabant
RT=G-58 T.K.V. Tiel / Gelderland & Flevoland
RU=D-20 R.K.C. Ruinen /Drenthe
SA=D-23 P.K.V. Smilde en Omstreken /Drenthe
SB=G-09 De Vooruitgang Beuningen / Gelderland & Flevoland
SC=L-22 De Sportfokkers Schinveld /Limburg
SD=L-02 De Sportfokkers Swentibold Born /Limburg
SF=G-57 KPV Silvolde en Omstreken / Gelderland & Flevoland
SG=H-11 G.K.C. ‘s Gravendeel /Zuid – Holland
SN=H-53 Nut & Sport Stolwijk /Zuid – Holland
SO=H-51 Nut & Sport Sommelsdijk/Zuid – Holland
SP=F-23 Sneek & Omstreken /Friesland
SR=B-47 Steenbergs Raskonijn /Noord-Brabant
ST=A-17 Nut en Genoegen Stadskanaal /Groningen
SU=N-27 De Duinstreek Schoorl /Noord-Holland
SV=G-52 Sport Veredelt Opheusden / Gelderland & Flevoland
SY=D-22 Jong Leven/M.O.T.V.Sleen / Drenthe
SZ=O-34 Staphorster Keindierenteelt Vereniging / Overijssel
TA=A-18 Sport en Vriendschap Ter Apel / Groningen
TC=B-34 De Sportfokkers Nuland /Noord-Brabant
TJ=B-16 Nieuw Leven Etten-Leur /Noord-Brabant
TL=H-39 N.K.P.V. Nieuw Lekkerland /Zuid – Holland
TL=H-41 Nut & Genoegen Oud Beijerland /Zuid – Holland
TS=N-12 Kotex Den Burg /Noord-Holland
TW=G-59 KDS Twello en Omstreken / Gelderland & Flevoland
UB=G-07 Sport & Nut Beekbergen / Gelderland & Flevoland
UG=N-28 Jong Leven Uitgeest /Noord-Holland
UH=G-32 Helpt Elkander Hedel / Gelderland & Flevoland
UR=B-52 Kleindierensportvereniging Uden & Omstreken /Noord-Brabant
US=F-24 Sport Veredelt Ureterp / Friesland
VA=G-61 Vaassen en Omstreken / Gelderland & Flevoland
VB=G-11 V.B.Z.O.D.Bruchem / Gelderland & Flevoland
VC=B-54 K.V. Vessem & Omstreken Vessem /Noord-Brabant
VD=D-24 K.S.V. Vries /Drenthe
VE=U-14 V.K.P.V. Veenendaal /Utrecht
VG=D-12 K.P.S.V. Gieten & Omstreken /Drenthe
VH = L-13, PSV Horst e.o. (Limburg)
VL=O-32 Zorg & Genot Raalte / Overijssel
VL=O-36 Vollenhove & Omstreken / Overijssel
VM=G-64 P.K.V. Vorden / Gelderland & Flevoland
VN=O-37 Nut & genoegen Vriezenveen / Overijssel
VO=H-54 V.P.K.V.O. Vianen & Omstreken /Zuid – Holland
VP=L-25 Nut en Sport Voerendaal/Limburg
VQ=G-62 V.P.K.V. Varsseveld / Gelderland & Flevoland
VR-=H-55 V.P.K.V. Vlaardingen /Zuid – Holland
VV=G-55 Ons Sport Ras Rheden / Gelderland & Flevoland
VZ=G-70 De Vooruigang Zevenaar / Gelderland & Flevoland
WA =A-08 Het Westerkwartier Grootegast / Groningen
WB=F-05 Bolsward en Omstreken /Friesland
WE=N-32 Winkel en Omstreken /Noord-Holland
WI=A-22 Streven naar Beter Winsum / Groningen
WL=H-17 “Westland” ‘s Gravenzande /Zuid – Holland
WM=A-21 W.P.K.C. Winschoten / Groningen
WN=H-57 Nut & Sport Woerden /Zuid – Holland
WP=N-31 Nut en Genoegen Wieringen /Noord-Holland
WQ=U-15 Ons Genoegen Wijk bij Duurstede /Utrecht
WS=B-57 De Sportfokkers Werkendam /Noord-Brabant
WT=G-67 W.P.K.V.Winteswijk / Gelderland & Flevoland
WU=O-39 Wierden & Omstreken / Overijssel
WV=B-58 E.W.S.V. De Eendracht Wouw /Noord-Brabant
WX=D-25 D.W.O. De Wijk /Drenthe
WY=F-21 Kleindiersportver.Oosterwolde E.O. /Friesland
WZ=Z-06 Westdorpe en Omstreken /Zeeland
XA =A-01 A.S.F. Aduard / Groningen
XH=B-25 K.S.V. Animo Halsteren /Noord-Brabant
YH=B-53 E.V.K.P.V. Valkenswaard /Noord-Brabant
YK=H-28 P.K.V. Krimpen a/d IJssel& Omstreken /Zuid – Holland
YL=L-07 Steeds Hoger Eys /Limburg
YM=H-62 KDS Oost IJsselmonde /Zuid – Holland
ZE=B-10 KDV Steunt Elkander Dongen /Noord-Brabant
ZF=O-18 De Zwartewaterfokkers Hasselt / Overijssel
ZG=Z-02 KPS Zeelandia Goes /Zeeland
ZH=N-26 Zuid Kennemerland Santpoort /Noord-Holland
ZK=O-42 Zwolse Kleindieren Club Zwolle / Overijssel
ZO=O-22 L.P. & K.V. Losser / Overijssel
ZO=O-27 K.V.O. Oldenzaal // Overijssel
ZS=H-49 Zilverschoon Schoonhoven /Zuid – Holland
ZV=U-16 Kleinveeteelt Zegveld /Utrecht
ZW=D-28 Pels en Pluim Zuidwolde /Drenthe
ZX=N-19 Ons Genoegen Koog a/d Zaan /Noord-Holland
ZX=N-20 K.K.V. Kortenhoef /Noord-Holland
ZZ=-59 D.V.V. Zoetermeer /Zuid – Holland